Oktober 2020

Adam og Noah – FARVEL & TJAK 2020

Adam og Noah – FARVEL & TJAK 2020

Torsdag 1. okt. 2020 kl. 19.00
Niels Skousen m. band

Niels Skousen m. band

Torsdag 1. okt. 2020 kl. 20.00
Hjalmer m. band

Hjalmer m. band

Fredag 2. okt. 2020 kl. 21.00
Særpris for abonnenter og U25
Vivaldi, Wayne og Westergaard

Vivaldi, Wayne og Westergaard

Lørdag 3. okt. 2020 kl. 16.00
Særpris for abonnenter og U25
Hamlet, Prins af Danmark

Hamlet, Prins af Danmark

Lørdag 3. okt. 2020 kl. 19.30
Østkyst Hustlers

Østkyst Hustlers

Lørdag 3. okt. 2020 kl. 21.00
FIR-medlemsrabat
Allan Taylor

Allan Taylor

Onsdag 7. okt. 2020 kl. 20.00
Artigeardit

Artigeardit

Torsdag 8. okt. 2020 kl. 20.00
De Forbudte Sange

De Forbudte Sange

Fredag 9. okt. 2020 kl. 19.30
SPJUSTFROST

SPJUSTFROST

Fredag 9. okt. 2020 kl. 21.00
Live i Loungen
Uffe Lorenzen – Live i Loungen

Uffe Lorenzen – Live i Loungen

Onsdag 14. okt. 2020 kl. 20.00
Nik & Jay Akustisk

Nik & Jay Akustisk

Torsdag 15. okt. 2020 kl. 20.00
Turbinen på tour
Verdensmusik: Mzungu Kichaa

Verdensmusik: Mzungu Kichaa

Fredag 16. okt. 2020 kl. 20.00
Særpris for abonnenter og U25
Sværdet i stenen

Sværdet i stenen

Lørdag 17. okt. 2020 kl. 15.00
Særpris for abonnenter og U25
Den Gerrige

Den Gerrige

Tirsdag 20. okt. 2020 kl. 19.30
Særpris for abonnenter og U25
Europæisk kammerorkester

Europæisk kammerorkester

Onsdag 21. okt. 2020 kl. 19.30
Udsolgt
Lydmor

Lydmor

Onsdag 21. okt. 2020 kl. 20.00
Udsolgt
Jacob Taarnhøj – Krøllehjern’

Jacob Taarnhøj – Krøllehjern’

Torsdag 22. okt. 2020 kl. 19.00
Ekstra
Jacob Taarnhøj – Krøllehjern

Jacob Taarnhøj – Krøllehjern

Torsdag 22. okt. 2020 kl. 21.30
Rune Klan Live 2020 – Håbefuld

Rune Klan Live 2020 – Håbefuld

Fredag 23. okt. 2020 kl. 19.00
Udsolgt
Hit med 80’erne

Hit med 80’erne

Fredag 23. okt. 2020 kl. 21.00
Outlandish – Artist Talk

Outlandish – Artist Talk

Lørdag 24. okt. 2020 kl. 19.30
Outlandish

Outlandish

Lørdag 24. okt. 2020 kl. 21.00
Særpris for abonnenter og U25
Requiem

Requiem

Onsdag 28. okt. 2020 kl. 19.30