Randers Big Band med Thomas Eje & Marie Carmen Koppel

  • Fri entré Tilkøb
  • Det velswingende Randers Big Band allierer sig denne sommer med to dygtige gæstesolist. Denne gang kan vi glæde os til at være i selskab med Thomas Eje og Marie Carmen Koppel, der sammen med Randers Big Band vil skabe en hyggelig og underholdende eftermiddag fyldt med gode sange, højt humør og spilleglæde.


    Mad & drikke på Amfiscenen
    Det er ikke tilladt at medbringe mad og drikkevarer på pladsen, men det er muligt at købe kolde, økologiske drikke i barerne samt tilkøbe mad fra Restaurant Madværket, der tilbyder lækker 2-retters grillmenu i restauranten samt mulighed for at købe en snackkurv på pladsen ved Amfiscenen.

    Snackkurven koster kr. 95 pr. person (bestil i forvejen ved at kontakte Restaurant Madværket på kontakt@restaurant-madvaerket.dk)

    Madværkets grillmenu-tilbud (serveres i restauranten fra kl. 17.00)
    Restaurant Madværket tænder op i grillen og serverer lækker 2-retters grillmenu.
    kr. 290 pr. person (Bestil bord på https://restaurant-madvaerk.dk/)

    Læs mere

    Læs mindre

  • Fri entré Tilkøb